Sonrisa Dance Theatre |
16155
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16155,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Galvenā

Teātra darbības sfēra ir ļoti plaša. Mēs ne tikai veidojam krāšņas šova programmas un teatralizētus uzvedumus, bet mums ir arī deju skola bērniem un pieaugušajiem, animāciju un dažādu uzvedumu pakalpojumi jūsu pasākumiem un ballītēm!

Turpinās uzņemšana grupās: zumba, strip-plastika, contemporary, stiepšanās. Kā arī bērnu deju grupā!

initial image

Par mums

Mēs esam deju studija, kura nemitīgi attīstās. Vairāk esam pazīstami kā Eksotisko deju Teātris “Karinedance”, kurš ir iemīlēts ne tikai Baltijā, bet arī tālu aiz tās robežām! Šovgrupa uzstājas uz labākajām Latvijas skatuvēm, tādām kā Latvijas Nacionālā Opera, “Dailes” teātris, koncertzāle “Dzintari”, Lielā un Mazā Ģilde u.c.! Teātra darbības sfēra ir ļoti plaša. Mēs ne tikai veidojam krāšņas šova programmas un teatralizētus uzvedumus, bet mums ir arī deju skola bērniem un pieaugušajiem, animāciju un dažādu uzvedumu pakalpojumi jūsu pasākumiem un ballītēm!

 

SONRISA DANCE | STUDIO