Sonrisa Dance Theatre | Vecmeitu ballītes
16041
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16041,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Vecmeitu ballītes

Strip-dance nodarbība – ne tikai uzlādēs jūs ar labu noskaņojumu, bet arī palīdzēs stundas laikā apgūt vieglu deju un strip-plastikas pamatus.

 

Šo deju līgava varēs izmantot sava mīļotā savaldzināšanai ne tikai pirmajā kāzu naktī, bet arī turpmākā laulības dzīves laikā! Kurš vīrietis gan nesapņo par profesionālu striptīzu mīļotās sievas izpildījumā! Strip-dance nodarbība lieliska izklaide priekš jūsu vecmeitu ballītes! Nodarbības notiek jautrā un izklaidējošā formā ar dažādu deju aksesuāru izmantošanu, kas palīdzēs Jums justies kā īstai Show-dance zvaigznei. Zālē, kurā notiek nodarbības ir košs un dzīvespriecīgs dizains, kurā ietilpst austrumu stila un vintāžas elementi. Tas viss nodrošinās patīkamu un lietderīgu laika pavadīšanu!

 

Iespējams izīrēt dažādus mūsu teātra tematiskos tērpus fotosesijām Strip Dance nodarbības ietvaros! Tērpi ir Burlesque, tiger, cat show stilā, kā arī vēdekļi, spalvas, skaistas variatē kleitas un tērpi kabarē un Moulin Rouge stilā. Kā arī daudz kas cits. Horeogrāfs palīdzēs izveidot Jūsu fotosesiju ekstravagantu un baudāmu!

 

Tiek pieņemti pasūtījumi arī individuāliem scenārijiem. Jebkuras Jūsu drošās idejas! Mēs esam ļoti elastīgi un kreatīvi šajā jomā. Katrus Jūsu svētkus cenšamies padarīt ļoti individuālus, apdomātus un personiskus!

 

Aktivitātes cena:

50 Euro – Grupai līdz 10 cilvēkiem

80 Euro – Grupai no 10 cilvēkiem

 

Kostīmu īre sākot no 12 Euro par vienu kostīmu!